Skip to content

COPOS

Betsafe Review

Plusy:

  • Szybka wypłata
  • Niezawodne oprogramowanie

Betsafe zapracował sobie na status jednego z wiodących serwisów bukmacherskich w Polsce dzięki atrakcyjnym bonusom, niezawodnym wypłatom i konkurencyjnym kursom. Firma rozpoczęła działalność w 1993 roku jako mały zakład bukmacherski w Darwin, ale dostała nowe życie, gdy przedsiębiorca Matthew Tripp kupił ją w 2005 roku za 250 tysięcy złotych. Tripp potrzebował zaledwie czterech lat, aby przekształcić betsafe.com.pl/ w zakład bukmacherski. lider w rozwijającej się branży zakładów online w Polsce.

Irlandzki bukmacher Paddy Power nabył większościowy pakiet udziałów w Betsafe w 2009 roku i przejął pełną własność w ramach transakcji, która w 2011 roku wyceniła firmę na 338 milionów złotych. W kolejnych latach Paddy Power, obecnie znany jako Flutter Entertainment, stał się największą na świecie firmą bukmacherską online, po zakupie Betfair, FanDuel i The Stars Group. Betsafe jest licencjonowany i regulowany w Północnym Terytorium i ma siedzibę w Melbourne. Jest to duża, renomowana firma z długą historią terminowych i kompletnych wypłat. Ta recenzja Betsafe omawia proces rejestracji, dostępne bonusy, wpłaty i wypłaty, opcje zakładów, obsługę klienta, jakość kursów i wiele więcej.

Betsafe – Doświadczenie użytkownika

Zakłady sportowe w Betsafe są na bardzo wysokim poziomie, jak można się spodziewać po popularnej stronie należącej do największej firmy hazardowej na świecie. To stylowy, nowoczesny bukmacher online z funkcjami takimi jak streaming na żywo, wypłaty i ten sam multi-serwis dla gier. W serwisie znajduje się również prężnie działający blog, na którym można znaleźć statystyki i informacje o wydarzeniach sportowych. Betsafe jest znany ze swojego silnego marketingu i jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych.

Recenzja aplikacji mobilnej Betsafe

Aplikacja mobilna Betsafe jest fantastyczna. Otrzymał on średnią ocenę 4,6 na 5 po otrzymaniu ponad 180 000 opinii użytkowników w Apple Store. Zespół BMR pobrał go i przetestował na potrzeby tej recenzji Betsafe i byliśmy pod wrażeniem. Jest łatwy w użyciu i bogaty w funkcje. Byliśmy w stanie postawić zakład bardzo szybko za pomocą intuicyjnej aplikacji Betsafe.

Betsafe – Opcje zakładów sportowych

Jak można się spodziewać, głównymi dyscyplinami sportowymi obsługiwanymi przez Betsafe są polskie zasady gry, liga rugby, związek rugby, krykiet i wyścigi konne. Jednak obok polskich dyscyplin sportowych oferuje również doskonałe relacje z szerokiej gamy sportów międzynarodowych. Jest ich w sumie około 40, od piłki nożnej, golfa i koszykówki po sporty niszowe, takie jak szachy, surfing i water polo.

Głębokość Betsafe

Betsafe nie pozostawia kamienia na kamieniu, jeśli chodzi o relacje z wydarzeń sportowych z całego świata. Jest to strona zależna od Paddy Power , Betfair , Sky Bet i wielu innych wielkich nazw, a wszystkie te strony oferują doskonałe pokrycie dziesiątków sportów. Znajdziesz tu wszelkiego rodzaju niszowe wydarzenia sportowe do obstawiania, w tym mecze niższych lig w wielu różnych krajach. Betsafe oferuje wszystkie polskie wyścigi w trzech kodach, jak również funkcję Top Tote Plus, która gwarantuje najlepsze kursy.

Zakłady na rynkach

W Betsafe, znajdziesz ponad 100 opcji zakładów na najważniejsze wydarzenia sportowe. Konstruktor zakładów wieloosobowych pozwala na zawieranie własnych ekspresowych zakładów w ramach konkretnej gry. Oferuje również kilkadziesiąt rodzajów zakładów na nieznane gry. Fani wyścigów mogą stawiać zakłady na Quaddie, Super 6, First 4s, exotics i wiele innych. Jeśli chodzi o piłkę nożną, istnieją różnego rodzaju handicapy azjatyckie i zakłady specjalne.